Nejprodávanější

Obrázek pro Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladem: doručíme do 24 - 48 hodin

566 Kč

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC



21 Kč

Záruka 24 měsíců (IČO 12)

Dostupnost: Skladem

ID produktu 118406

Kód produktu SC/SC SPX-SM

EAN kód 10101071

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC

Technické parametry

Typ vlákna

Singlemode


LYNX CS

Loading


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH