Nejprodávanější

Obrázek pro Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladem: doručíme do 24 - 48 hodin

566 Kč s DPH

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3



26 Kč s DPH

Záruka 24 měsíců (IČO 12)

Dostupnost: Skladem

ID produktu 154308

Kód produktu SC/SC SPX-MM OM3

EAN kód 10101506

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC

Technické parametry

Typ vlákna

Multimode


LYNX CS

Loading


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH