Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC



13 Kč s DPH

Záruka 24 měsíců (IČO 12)

Dostupnost: Skladem

ID produktu 096429

Kód produktu SC/SC DPX-MM

EAN kód 8591205396644

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC

Technické parametry

Typ vlákna

Multimode


LYNX CS

Loading


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH